Продавець Tvdom розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
344 відгуків
promo_banner
Хрещатик, Київ, Україна
Додати відгук
tvdom7km.odesa
+380 (96) 044-36-88

Мікрохвильові печі

Купити мікрохвильову піч максимально швидко та вигідно пропонує інтернет-магазин tvdom7km

На сьогодні мікрохвильова піч у Києві є невіддільним атрибутом практично кожної кухні — чи то будинок, офіс, чи то пункт громадського харчування. Як зручний і практичний помічник, ця техніка дає змогу швидко та комфортно впоратися з такими завданнями, як-от:

  • розігрівання їжі;
  • розморожування продуктів;
  • приготування страв, зокрема за типом смаження в духовці або на грилі. 

Водночас у процесі приготування продукти зберігають корисні мінерали та вітаміни, чого не відбувається під час приготування на звичайній електричній печі.

Практичні та неймовірно прості в експлуатації, сучасні мікрохвильовки з внутрішнього боку забезпечені спеціальною захисною сіткою, яка запобігає виходу НВЧ-випромінювання і робить обладнання безпечним для здоров'я людини.

Історія створення НВЧ

Попри те, що сьогодні мікрохвильовки в Україні є цілком звичайним явищем, ще якихось 70 років тому господині навіть не могли мріяти про такі пристрої. Виготов це кухонне обладнання в 1945 р. талановитий інженер Перси Спенсер з американської компанії Raytheon, що спеціалізується на виробництві військової техніки.

Історія свідчить, що під час випробування свого нового випромінювача надчастотних хвиль Спенсер, доставивши з кишені шоколадний батончик, який розтанув, звернув увагу на здатність цих хвиль генерувати тепло, що й послужило для нього натхненням. Буквально через два роки компанія Raytheon розпочала випуск перших у світі НВЧ-піч. Оскільки спочатку ціна мікрохвильовки була досить високою, такі прилади використовувалися виключно в армійських столових і найпрестижніших ресторанах. 

Візуально перші моделі схожі на класичну шафу та завширшки були порівняні з габаритами холодильника. Вони мали такі параметри:

  • заввишки приблизно 175 см;
  • вагою 340 кг;
  • вихідною потужністю 3 кВт.

Удосконаленню конструкції НВЧ-пічки Перси Спенсер працював разом із молодим інженером Марвіном Боком, який і придумав підвісити до стелі камери кілька обертових металевих стрижнів і встановити крутний стіл для контейнера з їжею. Це технічне рішення, яке, до речі, не змінилося за останні пів століття, дало змогу досягти рівномірного розподілу променів.

Перші мікрохвильові печі могли лише розігрівати попередньо приготовані на плиті страви та розморожувати продукти. Але встановлення мікропроцесорів у 80-х рр. минулого століття дало змогу використовувати цю техніку для швидкого та зручного приготування страв.

Як правильно вибрати мікрохвильова піч

Як показують відгуки про мікрохвильові клітини, найбільш значущими під час вибору є такі моменти, як:

  • внутрішній об'єм камери;
  • потужність;
  • матеріал покриття камери;
  • тип керування (механічний або сенсорний);
  • функціонал.

Для однієї людини буде цілком достатньо НВЧ-печі з об'ємом внутрішньої камери 12-14 л, тоді як як як як сімейний варіант більше підійде пристрій, розрахований на 17-20 л. Моделі з емалевим покриттям легко та швидко миються, але не призначені для інтенсивного використання. Якщо ж ви збираєтеся постійно готувати в мікрохвильовці, то вибирайте обладнання з покриттям із неіржавкої сталі, але водночас будьте готові регулярно відчищати камеру від важковідуваних жирових відкладень.

Залежно від мети придбання НВЧ-печі ви можете вибрати для себе мікрохвильову піч, забезпечену функціями конвекції, гриля, пароварки та навіть хлібопічки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner