Продавець Tvdom розвиває свій бізнес на Prom.ua 1 рік.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
251 відгук
promo_banner
Хрещатик, Київ, Україна
Додати відгук
tvdom7km.odesa
+380 (93) 242-82-11

Кондиціонер MIDEA MSAG-09HRFN8-I/MSAG-09HRFN8-O

19 475 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 0130
+380 (93) 242-82-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер MIDEA MSAG-09HRFN8-I/MSAG-09HRFN8-O
Готово до відправкиКондиціонер MIDEA MSAG-09HRFN8-I/MSAG-09HRFN8-O
19 475 ₴
+380 (93) 242-82-11
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Кондиціонери Midea XTreme MSAG-09HRFN8-I/MSAG-09HRFN8-O є класичними настінними спліт-системами преміум-класу, побудованими на основі компресорів із інверторним керуванням. Кондиціонери Midea XTreme працюють на найбільш екологічному фреоні R32 і призначені для підтримання мікроклімату у приміщеннях із підвищеними вимогами до рівня комфорту. Теплова потужність компресорної системи цієї моделі у режимі охолодження дорівнює 3,22 кВт, а у режимі обігріву – 3,27 кВт, що дозволяє використовувати її у приміщеннях площею до 25 м2. Діапазон робочих температур цієї моделі у режимі охолодження знаходиться у межах від –15 ⁰С до +50 ⁰С, а у режимі обігріву – від –25 ⁰С до +24 ⁰С, що ідеально підходить для кліматичних умов України.

Ця модель найкращим чином підходить для віталень, спалень, дитячих кімнат, номерів у готелях, кабінетів лікарень та поліклінік, а також приміщень, де працюють журналісти, менеджери, бухгалтери, програмісти, веб-дизайнери або інші фахівці, для роботи яких потрібна тиша та малий рівень внутрішніх повітряних потоків. Ці кондиціонери також можна використовувати у приміщеннях, що потребують охолодження взимку, наприклад, у котельнях, кухнях або серверних. Ця модель також має можливість дистанційного керування через мережу Інтернет та інтеграції у системи типу «Розумний будинок».

Особливості лінійки XTreme

У спліт-системах XTreme впроваджені більшість інноваційних технологій в області клімат-контролю, при цьому кондиціонери цієї лінійки мають класичний дизайн та типовий набір функцій, що дозволило зменшити їх вартість, порівняно із топовими моделями компанії Midea.

Кондиціонери XTreme працюють на найсучаснішому фреоні R32, який створює найменше додаткове екологічне навантаження на довколишнє середовище і практично не руйнує озоновий шар нашої планети. Крім того, завдяки меншій в'язкості та щільності фреону цього типу, спліт-системи XTreme створюють менше шуму під час роботи, та потребують для своєї роботи меншу кількість електричної енергії, що добре позначається на рахунках за електроенергію.

У кондиціонерах XTreme використовуються методи плавного регулювання потужності компресорної системи, що стало можливими завдяки використанню у компресорах та вентиляторах безколекторних двигунів, керованих інверторами із вихідною напругою синусоїдальної форми (DC Inverters).

 

Кондиціонери XTreme підтримують кілька методів керування. Окрім стандартного інфрачервоного пульту, кондиціонери XTreme мають можливість встановлення додаткового модуля, за допомогою якого через бездротовий інтерфейс Wi-Fi кондиціонерами можна керувати за допомогою смартфону, комп’ютеру або планшету із любого місця у приміщенні, а при підключенні до мережі Інтернет – із любої точки земної кулі. Наявність інтерфейсу Wi-Fi дозволяє також інтегрувати кондиціонери XTreme у системи типу «Розумний будинок», що дасть можливість максимально гнучко керувати мікрокліматом у любому приміщенні.

Кондиціонери XTreme призначені для побутових та комерційних приміщень із підвищеними вимогами до рівня внутрішнього комфорту. Вдома кондиціонери цієї лінійки ідеально підійдуть до віталень, спалень або дитячих кімнат. На виробництві їх краще встановлювати у приміщеннях, критичних до рівня шуму, наприклад, у кімнатах, де працюють журналісти, менеджери, бухгалтери, програмісти, веб-дизайнери або ІТ-фахівці. Крім того, такі кондиціонери будуть кращим вибором для номерів у готелях, кабінетів лікарень та поліклінік та для інших місць, критичних до рівня шуму та інтенсивності внутрішніх повітряних потоків.

Оригінальний дизайн зовнішнього блоку

Дизайн зовнішнього блоку «Diamond» («Діамант») вже давно став своєрідною «візитною карткою» кондиціонерів Midea. Оригінальна гранована форма контурів цього вузлу (як у діаманта) разом із стильною решіткою вентилятора багато про що скаже перехожим про рівень вашого достатку і буде органічно виглядати на стіні любого будинку. Крім того, у зовнішньому теплообміннику використовується вентилятор, форма лопатей якого запозичена у живих істот (таке запозичення називається «біонічним»). Через це вентилятор має більшу ефективність і менший рівень шуму, а це, у кінцевому рахунку, зменшує кількість електричної енергії, що використовується системою.

 

Використання фреону R32

Холодоагент R32 (діфторметан) відрізняється від інших фреонів, у першу чергу, меншим потенціалом глобального потепління (ПГП). Порівняно із найближчим аналогом, що використовується у системах клімат-контролю – R410 A, його ПГП менше на 65%. Це означає, що кондиціонери на його основі будуть менше руйнувати озоновий шар нашої планети та менше забруднювати атмосферу парниковими газами. Крім того, фреон R32 має менші щільність та в’язкість, що призводить до менших витоків холодоагенту під час роботи кондиціонера, та спрощує роботу механічної частини компресора, зо дозволяє подовжити його термін експлуатації. Крім того, на відміну від фреону R410, фреон R32 є однокомпонентною речовиною, до значно спрощує обслуговування спліт-систем на його основі, особливо після порушення їх герметичності.

 

Керування потужністю компресорної системи

Повна потужність компресора необхідна лише на протязі кількох перших годин після включення кондиціонера – коли приміщення потрібно швидко охолодити або нагріти. По мірі наближення температури в приміщенні до заданої, потреби у повній потужності системи вже немає, тому що тепер потрібно лише компенсувати природні теплові надходження або втрати тепла через стіни, підлогу та стелю. Кондиціонер із традиційним методом керування ON/OFF, який не може змінювати потужність, у даному випадку переходить у циклічний режим. Оскільки під час роботи кондиціонера на повну потужність у приміщенні створюються доволі сильні повітряні потоки, то такий спосіб керування знижує рівень комфорту, а у деяких випадках може при призвести і до захворювань людей, які знаходяться всередині.

Компресори кондиціонерів XTreme побудовані на основі високоефективних безколекторних двигунів. Ротором двигуна компресора є постійний неодимовий магніт із високою індукцією. Для обертання ротора використовується нерухомий статор, на якому розташовані три пари обмоток, струм у яких формується спеціальною електронною схемою – трьохфазним інвертором, який перетворює постійну напругу на змінний струм. Під час роботи інвертор генерує напруги в обмотках таким чином, щоб у статорі створювалось магнітне поле, що змушує обертатися ротор, який, у свою чергу, обертає насосну частину. Подібні двигуни використовуються у багатьох сучасних пристроях та системах, у тому числі і в електромобілях, електросамокатах, гіроскутерах та безпілотних літальних апаратах.

 

У дешевих моделях інверторних кондиціонерів використовується спрощений метод формування напруги для обмоток двигуна компресора, тому вона має форму прямокутних імпульсів, зміщених по фазі на 120⁰. Така напруга призводить до нерівномірного навантаження на механічну частину і, відповідно, до зменшення терміну служби кондиціонера через більш швидкий знос підшипників, а також до збільшення рівня шуму, вібрації та енергоспоживання. У кондиціонерах компанії Midea напруги, що подаються на обмотки компресора, мають правильну синусоїдальну форму, що, разом із використанням двох спарених ексцентрикових насосів (Twin Rotary Compressor), призводить до мінімальних навантажень на підшипники і, відповідно, до збільшення його терміну служби.

У більшості моделей кондиціонерів вентилятори внутрішнього та зовнішнього блоків обертаються асинхронними двигунами змінного струму, що створює складнощі при регулюванні їх потужності. У кондиціонерах Midea для обертання цих вентиляторів використовуються безколекторні двигуни постійного струму. У цих двигунах ротором є постійний магніт із високою індукцією, обертатися який змушує магнітне поле трьох пар обмоток, розташованих на нерухомому статорі. Струм у обмотках формується спеціальними схемами – трьохфазними інверторами, плати яких дуже часто розташовуються безпосередньо у двигунах. Використання такого складного приводу вентиляторів дозволяє повністю контролювати як частоту обертання їх лопатей, так і потужність повітряного потоку, що, у свою чергу, дозволяє максимально ефективно використовувати електричну енергію, необхідну для охолодження або обігріву приміщення.

 

Блакитне покриття зовнішнього теплообмінника

Теплообмінник зовнішнього блоку кондиціонерів XTreme покритий спеціальним антикорозійним шаром блакитного кольору, що забезпечує його надійний захист від впливу атмосферних явищ та більшості агресивних речовин, що можуть знаходитися у повітрі. Використання покриття Blue Fin (блакитне ребро) дозволяє зменшити імовірність виходу із ладу кондиціонера, особливо при встановлені у великих містах та промислових регіонах, де рівень забруднення повітря більший, ніж у сільській місцевості.

 

Гідрофільний шар на поверхні внутрішнього теплообмінника

Алюмінієві пластини внутрішніх теплообмінників кондиціонерів XTreme покриті спеціальним гідрофільним шаром Hydrophilic Aluminium Fin (гідрофільне алюмінієве ребро), що збільшує змочуваність поверхні та забезпечує швидке видалення конденсату із внутрішнього блоку і не дозволяє утворюватися на цих поверхнях цвілі або бактеріальних осередків. Усе це позитивно впливає на рівень надійності кондиціонера та збільшує його термін служби.

 

Додаткові насічки на внутрішніх поверхнях трубок теплообмінників

На внутрішній поверхні теплообмінників XTreme виготовлені спеціальні насічки, що мають форму трапеції. Використання такої технології, що отримала назву Multi-Bend Heat Exchanger (багатоколінний теплообмінник), збільшує площу контакту фреону із теплообмінниками, що, у свою чергу, збільшує їх тепловіддачу приблизно на 28%. Використання цієї технології дозволяє зменшити тривалість робочого циклу кондиціонеру і, відповідно, зменшити кількість електричної енергії, яка буде витрачатися під час його експлуатації.

 

Підігрів піддону зовнішнього блоку

Під час роботи у режимі обігріву та низьких температурах зовнішнього повітря теплообмінник зовнішнього блоку покривається шаром снігу, тому кондиціонери XTreme періодично вмикаються у режим розмороження для його видалення. Але при цьому тала вода може накопичуватися у піддоні зовнішнього блоку і знову замерзати. Для запобігання цього у ніжній частині зовнішнього блоку встановлюється спеціальний обігрівач, який вмикається після кожного циклу розмороження до повного видалення води із піддону.

 

Підігрів картеру компресора

При негативних температурах зовнішнього повітря масло, що знаходиться всередині компресора, може загуснути, внаслідок чого у системі може відбутися гідроудар. Для запобігання цьому у зовнішніх блоках кондиціонерів XTreme встановлюється додатковий електричний нагрівач, який вмикається під час зупинки компресора, тим самим забезпечуючи надійну роботу системи при негативних температурах.

 

Контроль витоку холодоагенту

Кондиціонери XTreme мають можливість виявляти витоки холодоагенту, що входить у комплекс системи самодіагностики. Для цього за допомогою спеціального датчика, встановленого у випарнику, контролюється температура перегріву хладону, і якщо вона виходить за межі норми, то та індикаторі внутрішнього блоку буде показано «ЕС», що свідчить про необхідність звернення до сервісної служби для усунення можливих проблем.

 

Режим активного самоочищення

Режим Active Clean (активне очищення) призначений для видалення пилу, цвілі та жиру, які можуть утворюватися на поверхні теплообмінників під час роботи кондиціонера. Принцип активного самоочищення полягає у швидкому замороженні та розмороженні теплообмінника із його подальшою інтенсивною просушкою вентилятором. Цикл самоочищення вмикається вручну за потреби і триває від 20 до 45 хвилин, під час якого на індикаторі відображається символ «CL». Після його завершення кондиціонер автоматично перейде у штатний режим роботи.

 

Нічний режим

Режим Sleep (нічний) призначений для забезпечення максимально комфортного сну людей, що відпочивають у кімнаті, повітря у якій охолоджується кондиціонером. Після активізації цього режиму, температура у приміщенні спочатку зменшується на кілька градусів, що забезпечує сприятливі умови для засинання, а потім поступового підвищується до встановленого рівня. Тривалість циклу нічного режиму зазвичай становить 7 годин. Окрім підтримання оптимального температурного режиму кондиціонер ще й зменшує швидкість обертання вентилятора, що зменшує рівень шуму у приміщенні та зменшує загальний рівень споживання електричної енергії кондиціонером.

 

Режим осушення

Принцип Dry (осушення) полягає у конденсації вологи на більш холодному внутрішньому теплообміннику внаслідок наявності різниці температур між ним та повітрям охолоджувальної кімнати. У цьому режимі кондиціонер автоматично перемикається між режимами охолодження та вентиляції а зайва волога видаляється із приміщення назовні через вбудовану дренажну систему.

 

Турбо режим

Режим Turbo (турбо) призначений для швидкого охолодження або нагріву приміщення. У цьому режимі кондиціонер працює на максимально можливій потужності допоки температура у приміщенні не стане дорівнювати заданій.

 

Режим «Слідкуй за мною»

При активізації режиму Follow Me (слідкуй за мною) температура у приміщенні вимірюється не датчиком у внутрішньому блоці, а датчиком, розташованим у пульті дистанційного керування. Це, разом із правильним розташуванням жалюзі внутрішнього блоку, дозволяє створювати максимально комфортні умови безпосередньо у точці розташування пульта, при цьому температура у інших частинах приміщення може відрізнятися. Таким чином, використання режиму «Йди за мною» дозволяє не тільки підвищити рівень комфорту, а ще й зменшити витрати енергії за рахунок зменшення ефективної площі приміщення, яке охолоджується або нагрівається.

pic_cec19cc735dc6ab841b13b2548669512_1920x9000_1.png

Підтримка температури +8 З

Кондиціонери XTreme мають можливість автоматично підтримувати у приміщенні температуру +8°С, що не дасть сильно охолодити приміщення та замерзнути воді у системах опалення та водопостачання. Така функція актуальна для приміщень, які рідко використовуються взимку, наприклад, для дач або гаражів, а також у випадках, коли зимою ви плануєте тривалу відпустку.

Зменшення температури у приміщенні до +8°С, з одного боку, є безпечним для приміщення, а з іншого, завдяки зменшенню різниці температур всередині та ззовні приміщення, кількість енергії, необхідної для обігріву буде значно менше, ніж у випадках більш високих температур.

 

Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища

Незважаючи на те, що охолодження приміщення, частіше за все, потрібно влітку, деякі приміщення мають всередині потужні джерела тепла і їх необхідно охолоджувати не тільки влітку, а і взимку, у тому числі і при негативних температурах довколишнього середовища. Прикладами таких приміщень можуть бути серверні, котельні або кухні. Кондиціонери XTreme можуть охолоджувати приміщення при температурі довколишнього середовища –15 ⁰С, тому вони цілком придатні для рішення подібних задача.

 

Увага! Якщо кондиціонер планується використовувати для охолодження приміщення при негативних температурах довколишнього середовища, слід встановити додатковий обігрівач дренажної системи. При його відсутності вода взимку не зможе вийти із системи і потрапить всередину приміщення.

Керування через Wi-Fi

Кондиціонери XTreme мають можливість дистанційного керування через інтерфейс Wi-Fi, що дозволяє контролювати їх через мережу Інтернет із любої точки земної кулі, а також інтегрувати їх до систем «Розумний будинок».

Ключовою особливість кондиціонерів XTreme є те, що Wi-Fi модуль має вигляд типового Flash-накопичувача з інтерфейсом USB і підтримує технологію Plug-and-Play, тобто для його встановлення не потрібно звертатися до сервісного центру і розбирати кондиціонер. Крім того, програмне забезпечення для керування кондиціонером можна автоматично встановити на смартфон, просто просканувавши QR-код, наведений у інструкції користувача.

 

Модуль Wi-Fi та програмне забезпечення для керування через мережу Інтернет не входить до базової комплектації кондиціонера.

 

Основні
ВиробникMidea
Призначення кондиціонераПобутовий
Тип кондиціонераСпліт-система
Тип внутрішнього блокуНастінний
Режим роботи кондиціонераОхолодження/обігрів
Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи1
Рекомендована площа приміщення25 кв.м
Потік повітря330 куб.м/год
Потужність обігріву820 Вт
Потужність охолодження1030 Вт
Колір корпусуБілий
Країна виробникКитай
Гарантійний термін12 міс
СтанНовий
Wi-Fi модульТак
Додаткові функції і характеристики
ІнверторТак
Тип управлінняПультом
Автоматичний режим роботиТак
Нічний режим роботиТак
Пульт дистанційного керуванняТак
ТаймерТак
ДисплейТак
ФільтрHEPA-фільтр
Функція іонізаціїТак
Функція пам'ятіТак
Регулювання напрямку потоку повітряавтоматична
Режим осушення повітряТак
Режим вентиляціїТак
Режим припливної вентиляціїТак
Рівень шуму20 дБ
Теплий пускТак
Датчик присутностіТак
Максимальна довжина комунікацій25 м
Захист від замерзанняТак
Мінімальна температура15 град.
Максимальна температура30 град.
Використовуваний холодоагентR32
Параметри роботи приладу
Споживана потужність у режимі охолодження1100 Вт
Споживана потужність у режимі обігріву990 Вт
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища-25 град.
Максимальна робоча температура навколишнього середовища50 град.
Напруга мережі220~240 В
Частота50 Гц
Габаритні розміри внутрішнього блоку
Висота внутрішнього блоку291 мм
Ширина внутрішнього блоку726 мм
Глибина внутрішнього блоку210 мм
Вага внутрішнього блоку8 кг
Габаритні розміри зовнішнього блоку
Висота зовнішнього блоку495 мм
Ширина зовнішнього блоку720 мм
Глибина зовнішнього блоку270 мм
Вага зовнішнього блоку23.5 кг
  • Ціна: 19 475 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner