Продавець Tvdom розвиває свій бізнес на Prom.ua 1 рік.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
251 відгук
promo_banner
Хрещатик, Київ, Україна
Додати відгук
tvdom7km.odesa
+380 (93) 242-82-11

Кондиціонер IDEA PRO SARDIUS Inverter IDEA IPA-18HR-FN8

32 390 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 0120
+380 (93) 242-82-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер IDEA PRO SARDIUS Inverter IDEA IPA-18HR-FN8
Готово до відправкиКондиціонер IDEA PRO SARDIUS Inverter IDEA IPA-18HR-FN8
32 390 ₴
+380 (93) 242-82-11
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Кондиціонер IDEA Sardius IPA-18HR-FN8 є настінною спліт-системою найвищої якості, що найкращим чином підходить для підтримання мікроклімату у приміщеннях, критичних до рівня комфорту, у тому числі кімнат де знаходяться діти або люди похилого віку, палат лікарень та номерів готелів підвищеної комфортності. Ця модель підтримує усі функції лінійки Sardius окрім функції іонізації повітря. Ця модель підтримує усі функції лінійки Sardius. Теплова потужність компресорної системи у режимі охолодження дорівнює 5,4 кВт, а у режимі обігріву – 5,8 кВт, що дозволяє використовувати ці системи у приміщеннях площею до 55 м2. Діапазон робочих температур цієї моделі знаходиться у межах від –25 ⁰С до +42 ⁰С, що ідеально підходить для кліматичних умов України. Ця модель також має можливість дистанційного керування через мережу Інтернет та інтеграції у системи типу «Розумний будинок».

Особливості лінійки Sardius

Лінійка Sardius відноситься до самих сучасних спліт-систем компанії IDEA. У ній реалізовано більшість існуючих на сьогоднішній день інноваційних технологій, які використовуються у кліматичній техніці подібного класу, тому саме кондиціонери Sardius забезпечать вам максимальний комфорт на протязі тривалого терміну експлуатації.

Ключовою перевагою кондиціонерів Sardius є використання методів плавного регулювання потужності компресора за допомогою вбудованого інвертора, а також наявність шести фіксованих швидкостей обертання внутрішнього вентилятора, побудованого на основі двигуна постійного струму. Можливість регулювання потужності компресора та внутрішнього вентилятора дозволяє усунути головну проблему кондиціонерів із традиційним методом керування ON/OFF – протяги всередині приміщень. Крім того, це дозволяє зменшити рівень шуму, що створюється кондиціонером під час роботи, а також зменшити кількість електричної енергії, що споживається системою.

 

Ще однією особливістю кондиціонерів Sardius є підтримка кількох методів керування. Окрім пульту дистанційного керування, що входить у стандартну комплектацію, у всі кондиціонери Sardius можна встановити додатковий модуль, за допомогою якого через бездротовий інтерфейс Wi-Fi можна підключити кондиціонер до локальної інформаційної мережі і керувати ними за допомогою смартфону, комп’ютеру або планшету із любого приміщення у будинку, а при наявності підключення до мережі Інтернет – із любої точки земної кулі. Можливість використання інтерфейсу Wi-Fi дозволяє легко інтегрувати кондиціонери Sardius у системи типу «Розумний будинок», що дасть можливість не тільки збільшити рівень комфорту у приміщенні, а ще й зменшити кількість електричної енергії, що витрачається на його охолодження або обігрів.

Кондиціонери Sardius найкраще підходять для побутових та комерційних приміщень, критичних до рівня внутрішнього комфорту: кімнат де знаходяться діти або люди похилого віку, палат лікарень, номерів готелів підвищеної комфортності та інших подібних приміщень.

Охолодження та обігрів

Головною функцією кондиціонерів є охолодження та обігрів приміщень. Завдяки використанню сучасних технологій, кондиціонери Sardius мають розширений діапазон робочих температур, порівняно із традиційними кондиціонерами. У режимі охолодження кондиціонери Sardius можуть працювати при температурі зовнішнього повітря від +16 ⁰С до +42 ⁰С, а у режимі обігріву – від –25 ⁰С до +15 ⁰С.

Компресор на основі двигуна постійного струму

Повна потужність компресора необхідна лише на протязі кількох перших годин після включення кондиціонера – коли приміщення потрібно швидко охолодити або нагріти. По мірі наближення температури в приміщенні до заданої, потреби у повній потужності системи вже немає, тому що тепер потрібно лише компенсувати природні теплові надходження або втрати тепла через стіни, підлогу та стелю. Кондиціонер із традиційним методом керування ON/OFF, який не може змінювати потужність, у даному випадку переходить у циклічний режим. Оскільки під час роботи кондиціонера на повну потужність у приміщенні створюються доволі сильні повітряні потоки, то такий спосіб керування знижує рівень комфорту, а у деяких випадках і може при призвести до захворювань людей, які знаходяться у цьому всередині.

Компресори кондиціонерів Sardius побудовані на основі високоефективних двигунів постійного струму, потужність яких можна плавно регулювати у широких межах. Таким чином, більшу частину часу кондиціонери Sardius працюють із меншою потужністю, що зменшує рівень теплових потоків всередині приміщення, рівень шуму, а також зменшує загальне енергоспоживання системи.

Окрім можливості керування потужністю, компресори кондиціонерів Sardius мають і інші переваги, серед яких оригінальна подвійна структура насосної частини, точне балансування механіки, використання спеціалізованих зносостійких матеріалів та багато інших. Усе це значно зменшує рівень шуму і вібрації, що виникають під час роботи, а також зменшує загальне енергоспоживання системи.

 

Технологія Hydrophilic Aluminium Fin

Алюмінієві пластини теплообмінників кондиціонерів Sardius покриті спеціальним гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату із внутрішнього блоку і не дозволяє швидко утворюватися на цих поверхнях цвілі або колоній бактерій. Усе це позитивно впливає на рівень надійності кондиціонера та збільшує його термін служби.

 

Тихий режим

Мінімальний рівень шуму внутрішнього блоку кондиціонера забезпечується використання двох технологій. У першу чергу, використанням у внутрішньому блоку вентилятора на основі двигуна постійного струму із регульованою потужністю. Друга технологія полягає у максимально можливому зменшенні швидкості обертання лопатей вентилятора. Завдяки використанню комбінації цих двох технологій рівень шуму вентиляторів Sardius вдалося зменшити до рекордно низьких значень – 20,5 дБ, що є меншим ніж рівень шуму у читальному залі бібліотеки.

 

Технологія Multi-Bend Heat Exchanger

На внутрішній поверхні теплообмінників Sardius існують спеціальні насічки, що мають форму трапеції. Це збільшує площу контакту фреону із теплообмінниками, що, у свою чергу, збільшує їх тепловіддачу приблизно на 28%. Використання цієї технології дозволяє зменшити тривалість робочого циклу кондиціонеру і, відповідно, зменшити кількість електричної енергії, яка буде витрачатися під час його експлуатації.

 

Нічний режим

Нічний режим призначений для забезпечення максимально комфортного сну людей, що відпочивають у кімнаті, повітря у якій охолоджується кондиціонером. Після активізації цього режиму, температура у приміщенні спочатку зменшується на кілька градусів, що забезпечує сприятливі умови для засинання, а потім поступового підвищується до встановленого рівня. Тривалість циклу нічного режиму зазвичай становить 7 годин. Окрім підтримання оптимального температурного режиму кондиціонер ще й зменшує швидкість обертання вентилятора, що зменшує рівень шуму у приміщенні та зменшує загальний рівень споживання електричної енергії кондиціонером.

 

Іонізація повітря

При роботі у цього режимі у повітря приміщення внутрішнім блоком кондиціонеру виділяється певна кількість аніонів – негативно заряджених іонів, що є залишками молекул води (ОН), забраної із повітря. Ці іони руйнують бактерії, віруси, грибки та інші алергенні мікроорганізми, внаслідок чого повітря у приміщенні стає значно чистішим. Крім того, аніони, які фактично є гідроксильною групою, вступають у хімічну реакцію із домішками, присутніми у повітрі, перетворюючі їх на хімічно нейтральні речовини. Таким чином, у приміщенні можна усунути більшу кількість неприємних запахів, у тому числі і запахи, що утворюються під час паління цигарок. Наявність додаткового електричного заряду також значно зменшує кількість пилу, присутньому у приміщенні, оскільки у даному випадку він швидше осідає на поверхні.

 

Іонізатор повітря є не у всіх моделях кондиціонерів. Тому якщо вам обов’язково необхідна ця функція уважно вивчайте технічні характеристики на конкретну модель. Відповідно до системи маркування компанії IDEA, якщо кондиціонер обладнаний іонізатором у його маркуванні присутня абревіатура ION.

Самоочищення

Одразу після вимкнення кондиціонеру на його холодному теплообміннику починає конденсуватися волога, що призводить до забруднення та корозії. Для запобігання цьому після виключення кондиціонера жалюзі внутрішнього блоку закриваються, а вентилятор ще на протязі 10 хвилин обдуває внутрішній теплообмінник до повного його висихання.

 

Осушення повітря

Принцип осушення полягає у конденсації вологи на більш холодному внутрішньому теплообміннику внаслідок наявності різниці температур між ним та повітрям охолоджувальної кімнати. У цьому режимі кондиціонер автоматично перемикається між режимами охолодження та вентиляції а зайва волога видаляється із приміщення назовні через вбудовану дренажну систему.

 

Підігрів піддону зовнішнього блоку

Під час роботи у режимі обігріву та низьких температурах зовнішнього повітря теплообмінник зовнішнього блоку покривається шаром снігу, тому кондиціонери Sardius періодично вмикаються у режим розмороження для його видалення. Але при цьому тала вода може накопичуватися у піддоні зовнішнього блоку і знову замерзати. Для запобігання цього у ніжній частині зовнішнього блоку встановлюється спеціальний обігрівач, який вмикається після кожного циклу розмороження до повного видалення води із піддону.

 

Керування через Wi-Fi

Усі кондиціонери Sardius мають можливість дистанційного керування через інтерфейс Wi-Fi, що дозволяє керувати ними через мережу Інтернет із любої точки земної кулі, а також інтегрувати їх до систем типу «Розумний будинок».

 

Модуль Wi-Fi та програмне забезпечення для керування через мережу Інтернет не входить до базової комплектації кондиціонера. Їх потрібно придбати окремо.

 

Основні
ВиробникIdea
Призначення кондиціонераПобутовий
Тип кондиціонераСпліт-система
Тип внутрішнього блокуНастінний
Режим роботи кондиціонераОхолодження/обігрів
Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи1
Рекомендована площа приміщення35 кв.м
Потік повітря900 куб.м/год
Потужність обігріву5800 Вт
Потужність охолодження5400 Вт
Колір корпусуБілий
Країна виробникКитай
Гарантійний термін12 міс
СтанНовий
Wi-Fi модульТак
Додаткові функції і характеристики
ІнверторТак
Тип управлінняПультом
Автоматичний режим роботиТак
Нічний режим роботиТак
Пульт дистанційного керуванняТак
ТаймерТак
ДисплейТак
Функція іонізаціїТак
Функція пам'ятіТак
Регулювання напрямку потоку повітряавтоматична
Режим осушення повітряТак
Режим вентиляціїТак
Рівень шуму58 дБ
Теплий пускТак
Датчик присутностіТак
Максимальна довжина комунікацій15 м
Захист від замерзанняТак
Мінімальна температура15 град.
Максимальна температура30 град.
Використовуваний холодоагентR32
Параметри роботи приладу
Споживана потужність у режимі охолодження1650 Вт
Споживана потужність у режимі обігріву1490 Вт
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища-25 град.
Максимальна робоча температура навколишнього середовища42 град.
Напруга мережі220~240 В
Частота50 Гц
Габаритні розміри внутрішнього блоку
Висота внутрішнього блоку316 мм
Ширина внутрішнього блоку940 мм
Глибина внутрішнього блоку224 мм
Вага внутрішнього блоку12 кг
Габаритні розміри зовнішнього блоку
Висота зовнішнього блоку545 мм
Ширина зовнішнього блоку800 мм
Глибина зовнішнього блоку315 мм
Вага зовнішнього блоку35 кг
  • Ціна: 32 390 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner