Мультиварка Grunhelm MC-16T чаша на 5 л з антипригарним покриттям 860 Вт сенсорне керування

3 119 ₴
- В наявності
- Код: 0345
src="https://images.prom.ua/6955936812_w640_h2048_116262_6_jpg_12_1200x800.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=6955936812" style="width:640px;height:426px">
Мультиварка Grunhelm GMC-16T забезпечує повністю автоматизоване приготування різноманітних страв. З її допомогою можна готувати м’ясо, птицю, рибу, морепродукти, вегетаріанські страви, варити каші, супи, гарніри, смажити у фритюрі, робити йогурти, тісто, фондю, випічку, джеми, варення, десерти, компоти та інше. Модель оснащена відкладеним стартом, підтриманням температури до 24 годин, збереженням програми, режимом «Мультиповар», герметичною кришкою, відсіком для збору конденсату та знімним паровим клапаном. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі та пластику.
Характеристики
- Відкладений старт: Так
- Вага брутто: 5 кг
- Вага нетто: 4 кг
- Виробник: Grunhelm
- Габарити (ШхГхВ): 380×270×230 мм
- Габарити упаковки: 410×305×275 мм
- Гарантія: 2 роки
- Дисплей: LED
- Кількість програм: 16
- Колір: Чорний/Сріблястий
Комплектація:
– Мультиварка
– Чаша
– Піддон
– Ложки (2 шт)
– Мірний стакан
– Книга рецептів
– Інструкція
- Країна походження: Китай
- Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь / Пластик
- Напруга: 220 В
- Об’єм чаші: 5 л
- Підтримання тепла: Так
- Покриття чаші: Антипригарне
- Потужність: 860 Вт
Програми приготування:
- «Експрес» — для швидкого приготування рису та розсипчастих каш.
- «Молочна каша» — для каш на молоці.
- «Суп» — для перших страв та напоїв.
- «На парі» — для овочів, риби, м’яса, манти, дієтичних та дитячих страв.
- «Макарони» — для макаронних виробів, пельменів, сосисок, хінкалі, варіння яєць.
- «Тушкування» — передбачає поступове підвищення температури для приготування у власному соку.
- «Варіння» — для овочів та бобових.
- «Випікання» — для пирогів, запіканок, бісквітів.
- «Крупи» — для різних видів каш та гарнірів.
- «Плов» — для приготування плову.
- «Йогурт» — для домашнього йогурту.
- «Піца» — для легкого приготування цієї страви.
- «Десерти» — для варення, помадок, медових яблук та інших солодощів.
Управління: Сенсорне
- Функція йогурт: Так
- Функція пароварки: Так
- Функція фритюр: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Об`єм | 5 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Відстрочка старту | Так |
| Кількість програм приготування | 16 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Програми приготування та функції | |
| Крупа | Так |
| Каша | Так |
| Тушкування | Так |
| Випічка | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Так |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 3 119 ₴










