Мультиварка 4 л, 900вт, 10 програм, GRUNHELM MC-108

2 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0409
+380 (96) 044-36-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультиварки GRUNHELM стають дедалі популярнішими серед поціновувачів здорового харчування. Вони створені для того, щоб Ви могли реалізувати свій кулінарний талант у повному обсязі.
Заощаджує час, проведений біля плити, допомагає тим, хто не любить або не вміє готувати, а також робить багато страв набагато смачнішими, ніж приготовані іншим способом (завдяки стиглим режимам готування).
Основні харантиеристики:
- Безпека: їжа не пригорає, не википає
- Поєднує в собі функції декількох кухонних проборів, у такий спосіб заощаджуючи місце на кухні
- Мультиварка MC-108 має антипригарне покриття чаші, 10 автоматичних програм
- Відтермінування старту до 24 годин, режим підтримки температури до 24 годин
- Зручна герметизувальна кришка та відсік для збирання конденсату
- Функції відстроченого старту та підігрівання готових страв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Об`єм | 4 л |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Відстрочка старту | Так |
| Кількість програм приготування | 10 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Металік |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Програми приготування та функції | |
| Крупа | Так |
| Каша | Так |
| Тушкування | Так |
| Випічка | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Так |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Сіто | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 2.45 кг |
- Ціна: 2 299 ₴






