Продавець Tvdom розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
253 відгуків
promo_banner
Хрещатик, Київ, Україна
Додати відгук
tvdom7km.odesa
+380 (93) 242-82-11

Кондиціонер Midea MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O

32 800 ₴

  • Готово до відправки
+380 (93) 242-82-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер Midea MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O
Готово до відправкиКондиціонер Midea MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O
32 800 ₴
+380 (93) 242-82-11
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

5 швидкостей вентилятора зовнішнього блока

5 Grades Outdoor Fan Speeds

Використання DC-двигуна (постійного струму) вентилятора на зовнішньому блоці дало змогу збільшити кількість швидкостей вентилятора до 5. Що сприяє підвищенню продуктивності, зменшенню споживання електроенергії та дало змогу знизити рівень шуму зовнішнього блока.

Blue Fin

Blue Fin

Блакитне покриття оребрення теплообмінника — захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища. Може відрізнятися кольором (мати блакитний, зелений, золотий або не мати колір взагалі (прозорий лак)).

Cleaning (Очистка)

Cleaning

Технологія Active Clean призначена для змивання пилу, плісняви та жиру, які, дотримуючись на поверхні теплообмінника, можуть викликати неприємний запах автоматично заморожування, а потім швидко розморожувати іній, розігріваючи теплообмінник. Після цього крильчатка і далі працює для остаточного просушування теплообмінника.
Коли ця функція увімкнена, на дисплеї внутрішнього блока показується індикація «CL», через 20-45 хвилин блок автоматично вимкнеться й сам скасуватиме функцію активного очищення.
Для очищення надалі потрібно заново увімкнути цю дію.

Super охолодження

Super Cool

На пульті дистанційного керування RG70 кондиціонера Midea є унікальна кнопка Super. Під час натискання на цю кнопку вентилятор внутрішнього блока кондиціонер працюватиме на високій швидкості, створюючи надпотужний повітряний потік, швидко знижуючи температуру в приміщенні до 17 °C.

"Векторний" повітряний промінь

Vector airflow

Новітні дослідження аеродинаміки дали змогу оптимізувати конструкцію повітряного тракту, і в поєднанні з високою продуктивністю вентилятора кондиціонер може створити потужний спрямований повітряний потік.

Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям

Aluminium heat exchanger with hydrophilic coating

Підвищене змочування теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що не дає змогу швидко утворюватися плісняві та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.

Компресор DC inverter

Компресор DC inverter

Компресор з інвертором постійного струму дає змогу збільшити ефективність роботи кондиціонера, у такий спосіб зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Така система набагато економніша та надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

Контроль і керування Wi-Fi (опція)

Контроль та керування за Wi-Fi

Покупці можуть абсолютно безплатно завантажити програму, розроблену Midea RAC для смартфона за допомогою QR-кодів, які містяться в Інструкції користувача з під'єднання та використання модуля Wi-Fi.

Мотор DC inverter внутрішнього блока

 Motor DC inverter indoor unit

У внутрішніх блоках для обертання крильчатки використовується DC-мотор. Це дає змогу неабияк знизити рівень шуму й енергоспоживання. А також отримати 12 позицій зміни швидкості крильчатки.

Мотор DC inverter зовнішнього блока

DC inverter motor Outdoor Unit

У зовнішніх блоках для обертання вентилятора використовується DC-мотор. Це дає змогу неабияк знизити рівень шуму та енергоспоживання, а також отримати кілька позицій швидкості обертання вентилятора, залежно від потреб системи.

Зовнішній блок дизайну "Брилліант"

Outdoor unit design "Brilliant"

Дизайнери Midea не забули й про вигляд корпусу зовнішнього блока кондиціонера, що саме собою рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіший за своїх побратимів, має межі, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуману дизайн-концепцію.

Нічний режим

Night Mode

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та зручного пробудження. Режим триває впродовж 7-годинного циклу, водночас зменшується швидкість вентилятора, у такий спосіб знижуючи рівень шуму, а також автоматично через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (у режимі охолодження температура підіймається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) встановлення температури повертаються до початково заданого значення.

Виявлення витоку холодоагенту

Refrigerant Leakage Detect

Виявлення витоку холодоагенту — електронна функція, яку здійснює головний модуль керування й самодіагностики кондиціонера. Датчик температури холодо-генту, встановлений на випарнику, визначить момент перегрівання холодона на вході в випарник, і процесор освітить код аварії «Ес» на дисплеї внутрішнього блока. Це означає необхідність поводження в сервісний центр, спеціаліста, для подальшого тестування можливих проблем у холодильному контурі спліт-системи.

Озонобезпечний фреон R32

Ozone-friendly freon R32

Новий холодоагент R32 (дифторметан) має чималі переваги. Насамперед це стосується потенціалу глобального потепління (ПГП). Якщо порівнювати дуже популярний зараз холодоагент R410A з R32, то останній вирізняється зменшеним на понад 65% ПГП. З цього випливає, що від нового холодоагенту меншою мірою страждає довкілля. Також R32 вирізняється зниженою в'язкістю і щільністю. Завдяки нижчій щільності зменшується інтенсивність витрачання фреону з урахуванням однакових показників потужності. Щільність дифторметана майже на 30% менша проти R410A.

Функція "Охолодження за низької температури довкілля"

Low Ambient Cooling

Функція "Охолодження за низької температури довкілля" — забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження, за температур нижчих від нуля (зовнішнього повітря), що дає змогу використовувати його для роботи, наприклад, у серверних.

Підтримка температури +8 °C

Maintaining temperature +8°С

Захист від замерзання приміщення, підтримка температури +8 °C.

Система керування кондиціонерів може підтримувати в приміщенні температуру повітря +8 °C, щоб не сильно охолоджувалися стіни та не замерзав водогін. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку. Водночас кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/кімната також скорочений.

Підігрівач картера компресора

Crankcase Heater

Для запобігання гідроудару компресора, під час роботи спліт системи, у холодну пору року (у разі негативних температур зовнішнього повітря) встановлюється електро-ТЕН. ТЕН вмикається у разі зупинки компресора та не дає змогу в оливі компресора, що міститься в картері, конконденсуватися рідкому фреону.

Підігрівач піддона зовнішнього блока

The heater of the outdoor unit pallet

Підігрівач піддона зовнішнього блока встановлюється для забезпечення повного видалення води, що утворюється внаслідок відтавання теплообмінювання зовнішнього блока під час проведення режиму "розморожування".

Режим Eco

Eco mode

Під час використання функції Eco — кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату й автоматично підтримуватиме в ній t = +24 °C і АВТО — швидкість вентилятора.

Водночас Ви отримаєте і комфорт, і знижене енергоспоживання. У цьому режимі кондиціонер працюватиме 8 годин, потім автоматично вимкнеться.

Також можна самостійно вимкнути цей режим із пульта.

Цей режим можна використовувати тільки в режимі охолодження.

Режим осушення

Dry Mode

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою температурою й дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється у разі зниження вологості повітря повторним ввімкненням і вимкненням режиму охолодження й тільки вентиляції під час увімкнення режиму осушення на ПДК виводиться «Капелька»

Турбо режим

Turbo

Функція «Turbo» — під час увімкнення цього режиму кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрівання, для створення комфортних умов за найкоротший час.

Іди за мною (Follow Me)

Follow Me

Функція "Слід за мною (Follow Me)"

Під час увімкнення цієї функції на ПДК процесор керування внутрішнього блока отримуватиме дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дає змогу точніше регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні перебування ПДК у кімнаті. Зона дії сигналу від пульта не перевищує 8 м.п. прямою лінією "пульт — внутрішній блок".

Теплообмінник із підвищеним тепловідданням

Multi-Bend Heat Exchanger

Підвищене тепловіддання. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми Innergrove cooper, що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання збільшується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, як слід, зростає ефективність роботи системи.

Технологія Full-DC (3D DC-inverter)

Full-DC (3D DC-inverter)

Усі двигуни компресорів і вентиляторів в системі виготовлені за технологією DC-inverter

Sine-Wave Inverter

Sine-Wave Inverter

Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення — керівна напруга без «імпульсних» ефектів (усувається східчастість синусоїди).

Порівнюючи зі стандартним 120° струмом прямокутної форми, надає такі переваги:

  • Можливість роботи за ширшого діапазону живильної напруги та частоти струму.
  • Велика енергоефективність і енергоощадження.
  • Більш м'який старт, нижче — шум і вібрації.
  • Великі можливості керування.

Функція «Gear Control»

Gear Control

Використовуючи функцію Gear Control, можна регулювати споживання електроенергії кондиціонером, примусово встановивши значення його потужності на 50%, 75% або 100%.

Обмеження потужності системи дасть змогу заощадити енергію та вписатися в ліміт електроспоживання, якщо необхідно.

Широкий кут потоку повітря

Wide angle air flow

Вертикальні жалюзі кондиціонерів Midea повертають під кутом 110° (звичайні кондиціонери працюють до 80°), а горизонтальні жалюзі гойдаються на 120° (звичайні кондиціонери працюють тільки на 90°). Цей режим забезпечує ширше та рівне охолодження/нагрівання.

Основні
ВиробникMidea
Призначення кондиціонераПобутовий
Тип кондиціонераСпліт-система
Тип внутрішнього блокуНастінний
Режим роботи кондиціонераОхолодження/обігрів
Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи1
Рекомендована площа приміщення35 кв.м
Потік повітря520 куб.м/год
Охолоджуюча здатність12 BTU/ч
Потужність обігріву5570 Вт
Потужність охолодження4750 Вт
Колір корпусуБілий
Країна виробникКитай
СтанНовий
Додаткові функції і характеристики
ІнверторТак
Тип управлінняПультом
Кількість режимів роботи9
Автоматичний режим роботиТак
Нічний режим роботиТак
Пульт дистанційного керуванняТак
ТаймерТак
ДисплейТак
Функція іонізаціїТак
Функція пам'ятіТак
Регулювання напрямку потоку повітряавтоматична
Режим осушення повітряТак
Режим вентиляціїТак
Рівень шуму24 дБ
Максимальна довжина комунікацій25 м
Захист від замерзанняТак
Мінімальна температура-28 град.
Максимальна температура50 град.
Використовуваний холодоагентR32
Параметри роботи приладу
Споживана потужність у режимі охолодження1590 Вт
Споживана потужність у режимі обігріву2130 Вт
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища-28 град.
Максимальна робоча температура навколишнього середовища50 град.
Напруга мережі220~240 В
Частота50 Гц
Габаритні розміри внутрішнього блоку
Висота внутрішнього блоку295 мм
Ширина внутрішнього блоку835 мм
Глибина внутрішнього блоку208 мм
Вага внутрішнього блоку10.5 кг
Габаритні розміри зовнішнього блоку
Висота зовнішнього блоку555 мм
Ширина зовнішнього блоку765 мм
Глибина зовнішнього блоку303 мм
Вага зовнішнього блоку29.6 кг
  • Ціна: 32 800 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner