Мультиварка-скороварка Grunhelm MPC-19W 900 Вт 5 л з антипригарним покриттям 11 програм

2 759 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0558
+380 (96) 044-36-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель оснащена чашею об’ємом 5 літрів, чого цілком достатньо для приготування страв на всю родину або для святкового застілля. Внутрішня чаша має якісне антипригарне покриття, яке повністю запобігає пригоранню та забезпечує довший строк служби.
Кришка обладнана ущільнювальним кільцем та отвіром для виходу пари, що гарантує підтримку оптимального тиску під час роботи. Ще однією важливою перевагою є наявність функцій скороварки та пароварки, завдяки яким можна готувати страви швидко та максимально корисно.
Комплектація:
• Мультиварка
• Внутрішня чаша
• Алюмінієва пароварка (решітка)<br>
• Ложка для помішування
• Мірний стакан
• З’ємний шнур живлення
• Інструкція з експлуатації
Характеристики
- Виробник: Grunhelm
- Габаритні розміри: 312×302×313 мм
- Гарантія: 2 роки
- Кількість програм: 12
- Колір: Білий
- Країна походження: Китай
- Об’єм чаші: 5 л</li>
- Потужність: 900 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Об`єм | 5 л |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Відстрочка старту | Так |
| Кількість програм приготування | 11 |
| Кількість порцій за одне завантаження | 10 порц. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Програми приготування та функції | |
| Крупа | Так |
| Каша | Так |
| Тушкування | Так |
| Випічка | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Так |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 312 мм |
| Ширина | 302 мм |
| Глибина | 313 мм |
| Вага | 5.4 кг |
- Ціна: 2 759 ₴











