Мультиварка Grunhelm MC-38SB LED дисплей з чашею на 5 л антипригарне покриття 10 програм 900 Вт

1 959 ₴
- В наявності

Мультиварка Grunhelm MC-28SB вирізняється оригінальним дизайном корпуса, у якому вдало поєднано елементи з пластику та нержавіючої сталі. Такий стильний вигляд дозволяє приладу органічно вписатися в будь-який сучасний кухонний інтер’єр. Це зручне рішення для тих, хто прагне заощадити час на щоденному готуванні та максимально спростити процес створення улюблених страв.
Сферична чаша об’ємом 5 літрів забезпечує рівномірний нагрів і створює ефект домашньої печі, що робить страви ароматними та особливо ніжними. Антипригарне покриття запобігає пригоранню та полегшує догляд після приготування. Мультиварка швидко готує їжу й допомагає зберегти максимальну кількість корисних речовин у продуктах.
Функція «Мультикухар» дозволяє вручну налаштовувати температуру та час, завдяки чому можна готувати страви за власними рецептами та експериментувати з процесом. Це універсальний прилад, який стане надійним помічником у будь-якій кухні.
Комплектація:
– Мультиварка
– Внутрішня чаша
– Пароварка (решітка)
– Ложка для помішування
– Шумівка
– Мірний стакан
– З’ємний шнур живлення
– Інструкція з експлуатації
Характеристики:
- Вага брутто: 3.29 кг
- Вага нетто: 2.79 кг
- Виробник: Grunhelm
- Габарити (Ш×Г×В): 348×287×231 мм
- Габарити упаковки: 375×308×280 мм
- Гарантія: 2 роки
- Дисплей: LED
- Кількість програм: 10
- Колір: Металік
- Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь / Пластик
- Країна походження: Китай
- Напруга: 220 В
- Об’єм чаші: 5 л
- Покриття чаші: Нержавіюча сталь та пластик
- Потужність: 900 Вт
- Управління: Кнопкове
- Функція пароварки: Так
- Частота струму: 50–60 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Об`єм | 5 л |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Відстрочка старту | Так |
| Кількість програм приготування | 10 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Програми приготування та функції | |
| Крупа | Так |
| Каша | Так |
| Тушкування | Так |
| Випічка | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34.8 мм |
| Ширина | 28.7 мм |
| Глибина | 23.1 мм |
| Вага | 2.79 кг |
- Ціна: 1 959 ₴










