Кондиционер IDEA ISR-24HR-SA7-N1

35 550 ₴
- В наличии 10 ед.
- Код: 0153
Кондиціонер ISR-24HRSA7-N1 відноситься до систем підвищеної потужності і підтримує усі базові функції лінійки IDEA SA7 (FH) окрім функції іонізації повітря.
Цей кондиціонер спроможний охолодити або обігріти приміщення площею до 70 м2, проте слід розуміти, що необхідна потужність кондиціонера залежить від багатьох факторів, у першу чергу від рівня енергоефективності будинку, а також від рівня зовнішніх та внутрішніх теплонадходжень. Тому перед остаточним вибором моделі краще проконсультуватися із кваліфікованим фахівцем.
Основні технічні характеристики:
- Розміри внутрішнього блоку – 900 х 310 х 225 мм
- Розміри зовнішнього блоку – 825 х 655 х 310 мм
- Потужність у режимі охолодження – 7,2 кВт
- Потужність у режимі обігріву – 7,5 кВт
- Клас енергоефективності у режимі охолодження – С
- Клас енергоефективності у режимі обігріву – D
- Орієнтовне енергоспоживання у режимі охолодження – 797 кВт*год за сезон
- Орієнтовне енергоспоживання у режимі обігріву – 3190 кВт*год за сезон
Особливості лінійки IDEA SA7 (FH)
Кондиціонери IDEA SA7 (FH) є класичною спліт-системою, що складається із внутрішнього та зовнішнього блоків із базовими функціями підігріву, охолодження та очищення повітря. Кожен кондиціонер IDEA SA7 (FH) комплектується пультом дистанційного керування, до дозволяє налаштовувати його режими із будь якої точки приміщення. Особливістю лінійки IDEA SA7 (FH) є використання класичного методу керування зовнішньою компресорною системою (On/Off), що дозволяє зменшити його вартість, порівняно із більш дорогими інверторними системами.
Обігрів та охолодження
Головною функцією кондиціонерів IDEA SA7 (FH) є охолодження та обігрів приміщень. Діапазон робочих температур зовнішнього повітря для даної лінійки знаходиться у наступних межах:
- У режимі охолодження – +16…+39 ⁰С, при цьому температура всередині приміщення може бути у діапазоні +17…+32 ⁰С.
- У режимі обігріву –10…+15 ⁰С при цьому температура всередині приміщення може біти від +16⁰С.
Осушення повітря
Принцип осушення полягає у конденсації вологи на більш холодному внутрішньому теплообміннику внаслідок наявності різниці температур між ним та повітрям охолоджувальної кімнати. У цьому режимі кондиціонер автоматично перемикається між режимами охолодження та вентиляції а зайва волога видаляється із приміщення назовні через вбудовану дренажну систему.
Іонізація повітря
При роботі у цього режимі у повітря приміщення внутрішнім блоком кондиціонеру виділяється певна кількість аніонів – негативно заряджених іонів, що є залишками молекул води (ОН), забраної із повітря. Ці іони руйнують бактерії, віруси, грибки та інші алергенні мікроорганізми, внаслідок чого повітря у приміщенні стає значно чистішим. Крім того, аніони, які фактично є гідроксильною групою, вступають у хімічну реакцію із домішками, присутніми у повітрі, перетворюючі їх на хімічно нейтральні речовини. Таким чином, у приміщенні можна усунути більшу кількість неприємних запахів, у тому числі і запахи, що утворюються під час паління цигарок. Наявність додаткового електричного заряду також значно зменшує кількість пилу, присутньому у приміщенні, оскільки у даному випадку він швидше осідає на поверхні.
Іонізатор повітря є не у всіх моделях кондиціонерів лінійки IDEA SA7 (FH), що дозволяє обрати більш дешеву модель у випадках, коли потреби у цій функції немає.
Нічний режим
Нічний режим призначений для забезпечення максимально комфортного сну людей, що відпочивають у кімнаті, повітря у якій охолоджується кондиціонером. Після активізації цього режиму, температура у приміщенні спочатку зменшується на кілька градусів, що забезпечує сприятливі умови для засинання, а потім поступового підвищується до встановленого рівня. Тривалість циклу нічного режиму зазвичай становить 7 годин. Окрім підтримання оптимального температурного режиму кондиціонер ще й зменшує швидкість обертання вентилятора, що зменшує рівень шуму у приміщенні та зменшує загальний рівень споживання електричної енергії кондиціонером.
Керування через Wi-Fi
Усі кондиціонери IDEA SA7 (FH) мають можливість дистанційного керування через локальну інформаційну мережу через інтерфейс Wi-Fi, що дозволяє керувати ними через мережу Інтернет із любої точки земної кулі, а також інтегрувати їх до систем «Розумний будинок».
Модуль Wi-Fi та програмне забезпечення для керування через мережу Інтернет не входить до базової комплектації кондиціонера. Їх потрібно придбати окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Idea |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Мощность обогрева | 7300 Вт |
| Мощность охлаждения | 7000 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Уровень шума | 46 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Минимальная температура | 15 град. |
| Максимальная температура | 30 град. |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2180 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2020 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -7 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 310 мм |
| Ширина внутреннего блока | 900 мм |
| Глубина внутреннего блока | 225 мм |
| Вес внутреннего блока | 11 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 690 мм |
| Ширина внешнего блока | 800 мм |
| Глубина внешнего блока | 310 мм |
| Вес внешнего блока | 44 кг |
- Цена: 35 550 ₴





