Пральна машина Bosch фронтальна, 9кг, 1400, A, 59см, дисплей, білий

27 999 ₴
- В наявності
- Код: WGA244Z0UA
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина Bosch з фронтальним завантаженням призначена для ефективного прання з урахуванням типу тканин і характеру забруднень. Функція Iron Steam Assist зменшує кількість складок на одязі за допомогою пари. Система AntiStain автоматично адаптує параметри для видалення поширених плям. Двигун EcoSilence Drive забезпечує тиху та стабільну роботу. Програма AllergyPlus орієнтована на підвищені гігієнічні вимоги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см см |
| Глибина | 58.8 см см |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Вовна, Антиалергія, Синтетика, Гардини, Очищення барабана, Еко 40-60, Змішані тканини, Віджим/злив, Делікатне прання, Відпарювання, Супер 15'/30', Ополіскування, Ковдри |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | EcoSilence Drive |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.8 см см |
- Ціна: 27 999 ₴






